Wijkbedrijf Lage Land

IMG_2694

4 april 2017 Duikerstraat, Rotterdam, hartje wijk Lage Land (foto: René Hoeflaak)

12 april 2017: van fietsles naar fietskoerier. Het motto van het Wijkbedrijf Lage Land Rotterdam i.o.. 

Het wijkbedrijf is een middel om lokaal ondernemerschap, welzijn en zorg te verbinden. Met als doel een sterkere burger en een sterkere wijk. 

Dit in de context van een terugtrekkende overheid en de zoektocht naar manieren om inhoud te geven aan de ‘participatie’ maatschappij.

Van fietsles naar fietskoerier

Het Wijkbedrijf brengt energie en verleidt te ondernemen in letterlijke en figuurlijke zin. En transformeert van cliënt naar klant en ondernemer. Onder het motto: van fietsles naar fietskoerier.

Deze week lichtte ik als projectleider Wijkbedrijf Lage Land Rotterdam i.o.- in dienst van VOF DOCK/Buurtwerk -in een interview met de Laaglandse Courant de missie van het Wijkbedrijf toe.  Het interview is hier te lezen.

Heb je interesse om mee te doen, mee te werken of mee te denken met het Wijkbedrijf? Stuur dan mijn dan een berichtje via rhoeflaak@dock.nl

Categorieën:Stad en land

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s